Terme Čatež

Zveza društev vojnih invalidov Slovenije je lastnik apartmajske hiške v Čatežu. Društva jo lahko koristijo po razporedu terminov, ki ga zveza naredi za vsako leto. Za leto 2021 so na razpolago termini:

  • Od 24.1.  do 31.1.
  • Od 18.4.  do 25.4.
  • Od 13.6.  do 20. 6.
  • Od 15.8.  do 22.8.
  • Od 17.10. do 24.10.
  • Od 28.11. do 5.12.

Ostali termini so razporejeni med druga društva. V kolikor določeno društvo tega ne izkoristi se termin ponudi drugim društvom. Zato imamo v našem društvu »čakalno listo« na katero se prijavijo tisti, ki bi želeli izkoristiti bivanje v hiški a se ne morejo več vključiti v naše termine, ker so polni.

Bivanje v apartmajski hiški v Čatežu vključuje kopalne karte v termalnem kopališču za vse koristnike apartmaja v izbranem terminu. Cena najema enote, ki jo zaračunava ZDVIS,
je 30,00 EUR na dan in vključuje sedem dnevno bivanje s kopalnimi kartami do 5 oseb, kar pomeni 210,00 EUR za sedem dni.

Za naše člane je ta cena drugačna. Društvo bo v letu 2021 iz lastnih sredstev sofinanciralo del stroškov. Tako bodo za sedem dnevno bivanje s kopalnimi kartami do 5 oseb, vojni invalidi plačali 50 evro, drugi člani pa 180 evro.

Vabljeni ste, da se v čim večji meri odzovete in se prijavite, ne glede na to, če se vam kasneje okoliščine spremenijo in boste morali svojo prijavo preklicati, saj bo v tem primeru vaš termin koristil nekdo drug s »čakalne liste«. Prednost do koriščenja hiške dobi tisti, ki se je prej prijavil.

Ogledov: 100